Naše doplňkové služby

Pronájem parkovacích ploch

Provoz spediční a dopravní firmy vyžaduje perfektní plánování a dobře zajištěné zázemí. Rozšiřujeme tedy služby i o poskytnutí pronájmu parkovacích ploch. Vlastní zázemí nabízíme i kolegům z oboru. Parkoviště se zpevněnou plochou je vhodné jak pro dlouhodobé odstavení, tak krátkodobé parkování nákladních i osobních vozů.

Výhodou pronajímané plochy je neustálý dohled. Vůz můžete odstavit zcela bez obav o bezpečnost nákladu i samotného vozidla. Neriskujete pokutu za nedovolené parkování, ale ani za odcizení nebo poškození. Kamerový monitorovací systém garantuje stálý dohled celých 24 hodin denně.

Příjezd můžete řídit vlastním časovým harmonogramem, vždy s jistotou bezpečného parkování na rezervovaném místě. Případné zvláštní požadavky jsme schopni řešit podle individuální domluvy. Vždy se snažíme vyjít vstříc i cenou za pronájem plochy. Dlouhodobé i krátkodobé parkování vám v mnohém usnadní denní logistiku. Obraťte se na nás kdykoliv. Dáme vám k dispozici monitorovaný prostor s kompletním zajištěním.

parkovací plocha k pronájmu plocha k parkování - pronájem oplocená plocha k parkování

Pronájem vozidel

Nabízíme možnost pronájmu vozidel i pro přepravu osob.

Fuka Spedition se zabývá tuzemskou i mezinárodní dopravou. S profesionálně vybaveným vozovým park, vyškolenými řidiči a s letitými zkušenostmi dokážeme flexibilně reagovat na jakékoliv požadavky.

Zajistíme, aby vaše zboží bylo včas a v pořádku naloženo a dopraveno z místa výroby až do cílového určení. Dokážeme zajistit dopravu i křehkého zboží nebo zboží s vysokými nároky na kvalitu uchování nebo zboží s omezeným datem spotřeby.

Vozový park může nabídnout klasické plachtové návěsy. Možné jsou však i návěsy chladírenské nebo vozidla s nástavbou pro výměnné – odstavné kontejnery. Naši řidiči i veškerý personál vždy zajistí potřebné náležitosti, zboží je bezpečně naloženo, fixováno a chráněno před jakýmkoli znehodnocením. Naši řidiči skvěle reprezentují nejen naši firmu, ale také naše zákazníky. Samozřejmé je dodržování všech dopravních předpisů, slušné vystupování. Vozy jsou v perfektním technickém stavu a plní veškeré předepsané ekologické, emisní a bezpečnostní normy.

Obraťte se na nás kdykoliv. Nabídneme vám dopravu rychlou, kvalitní a cenově příznivou pro jakékoliv produkty či zboží.

pronájem vozidel i pro přepravu osob